- Nieuw
Ben je gek op techniek? Dan ga je deze Hermle wandklok (30105-002100) geweldig vinden. Het coolste eraan: alle tandwielen draaien! Je ziet een hele groep raderen in antiek zilver en antiek goud rustig met elkaar meedraaien.
Ben je gek op techniek? Dan ga je deze Hermle wandklok (30105-002100) geweldig vinden. Het coolste eraan: alle tandwielen draaien! Je ziet een hele groep raderen in antiek zilver en antiek goud rustig met elkaar meedraaien.
Zo ziet hij eruit
De raderen zitten in een open ring met een antraciet rand en korte streepjes voor de uren. Erachter loopt een bruin gefineerde houten houder van boven naar beneden. Het Hermle-logo prijkt bovenin tussen de tandwielen. Doorsnede: 30 cm.
Gegarandeerd gespreksstof
Iedereen die binnenkomt blijft ernaar kijken. Perfect voor je werkkamer, een loft met industriële look of een vergaderruimte. Op de foto van Hermle hangt hij in een kantoor tegen een donkere muur.
Handig om te weten
- Opwinden is niet nodig
- Bij het verspringen van de klok verzet je de wijzers zelf
- Hang hem op ooghoogte, dan zie je de raderen het best
- Ideaal cadeau voor techneuten en steampunk-fans
Het hout en de twee metaaltinten maken hem warm genoeg voor je woonkamer, en stoer genoeg voor een werkplaats of kantoor. Kies er een plek voor waar hij alle aandacht krijgt die hij verdient.
Specificaties
| Kenmerk | Gegevens |
|---|---|
| Merk | Hermle |
| Model | Wandklok met draaiende tandwielen |
| Type | Wandklok |
| Artikelnummer | 30105-002100 |
| Afmetingen | Ø 30 cm |
| Uurwerk | Quartz |
| Bijzonderheden | Alle tandwielen draaien |
| Kast | Houten houder, bruin gefineerd; voorrand antraciet |
| Beslag | Sierdelen en tandwielen geborsteld in antiek zilver en antiek goud |
Hermle is een Duits familiebedrijf uit Reichenbach am Heuberg dat al ruim honderd jaar klokken en uurwerken maakt, tot en met de kleinste draaionderdelen. Je klok wordt rechtstreeks vanuit de manufactuur naar je toe gestuurd. Vragen? Bij Shipsworld helpen we je graag in het Nederlands.
Veelgestelde vragen
Draaien alle tandwielen?
Ja, dat is precies het leuke eraan.
Welke kleuren heeft hij?
Antiek zilver en antiek goud, met een antraciet rand en bruin hout.
Moet ik hem opwinden?
Nee.
- Materiaal
- Hout
- Type
- Wandklok
- Serie
- Hermle Wall Clock
- Afmeting
- 30 cm
- Uurwerk
- Quartz
Hermle is een echt familiebedrijf. Het begon in 1922 in Gosheim, in een streek in Zuid-Duitsland waar klokken maken traditie is. Sinds 1951 zit Hermle ook in Reichenbach am Heuberg, en sinds 2021 gebeurt daar alles: van het kleinste draaionderdeel tot de complete klok.
Wist je dat?
- Hermle maakt zijn mechanische uurwerken helemaal zelf, en veel onderdelen nog met de hand.
- Sinds 1977 heeft Hermle ook een vestiging in de Verenigde Staten.
- In 2023 kreeg koning Charles III van de Duitse president een Hermle-tafelklok cadeau, met Westminster-slag en nachtstop.
Benieuwd naar het aanbod? Bekijk de Hermle-collectie bij Shipsworld.
Hulp nodig bij het kiezen? Bekijk welke Hermle bij jou past.


















